O Nas

Cóż stanowi lepsze wykończenie pysznych kremowych lodów niż chrupiący wafelek?

Co tworzy bardziej udane towarzystwo dla puszystej bitej śmietany aniżeli delikatna włoska rurka?

W naszym rodzinnym zakładzie znamy najsmaczniejsze połączenia i wiemy jak zaczarować smakiem naszych Klientów.

 Wytwórnia Wafli Paweł Spychała to miejsce gdzie tradycja, prawdziwe rzemiosło, pasja

i wysoka jakość łączą się, tworząc niepowtarzalny smak!

Co nas wyróżnia?

Tradycja

Nasza historia sięga trzech pokoleń. To niepowtarzalne receptury doskonalone, pielęgnowane i kontynuowane latami przez dziadka, ojca i syna.

Czy pamiętacie rurki delikatne jak piórko, które rozkosznie chrupią i rozpływają się w ustach wraz z puszystą bitą śmietaną ? Oto i one – zamiast twardych i ,,przemysłowych” rurek, my stawiamy na lekkość, tak uwielbianą przez miłośników tego wyjątkowego deseru.

Najwyższa jakość

To rodzinny biznes. Produkty, które tworzymy powstają z miłości, nie tylko do ich tworzenia ale i… ich jedzenia, dlatego ich skład i jakość są NAJWAŻNIEJSZE!

Nasze wafle to doskonałe towarzystwo dla lodów tradycyjnych, wytwarzanych z pominięciem zbędnych dodatków, gdzie jakość i serce wkładane w pracę, to coś więcej niż deklaracja bez pokrycia. Dlatego właśnie osoby, które kierują się domeną , że lodów rzemieślniczych nie podaje się w waflach z fabryki, chętnie dołączają do grona naszych Klientów.

Terminowość i dbałość
o relacje z Klientem

Obsługujemy lodziarnie i cukiernie w Polsce i poza granicami kraju. Dbając o ich interesy, zapewniamy doskonałą obsługę oraz bezpieczną i szybką dostawę.

Lokalizacja zakładu przy granicy Wrocławia pozwala na szybką realizację dostaw do lokalnych odbiorców oraz daje możliwość odbioru osobistego ze sklepu firmowego.

Zaufanie i zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bezcenne, dlatego od lat współpracujemy z firmą spedycyjną, która zna nasze produkty i wie jak obchodzić się z delikatnym towarem jakim są wafle.

Szeroka oferta produktów

Doświadczenie i wiedza sprawiły, że poszerzyliśmy naszą ofertę produkcyjną, tak, by zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Dziś Wytwórnia Wafli Paweł Spychała to:

  • wafle do lodów
  • rurki włoskie
  • koncentraty gofrów w proszku
  • koncentraty lodów włoskich i amerykańskich w proszku
  • a także mnóstwo dodatków innych producentów, których jesteśmy dystrybutorem

Jak pokazał nam czas, wiele w życiu się zmienia, nie ma tzw. „pewników”. Biznes to dziś umiejętność dopasowania się i kreatywność. Jedno jednak musi pozostać bez zmian, bez względu na sytuację…

oryginalny smak, niezmienny od lat…

to właśnie oferuje Wytwórnia Wafli Paweł Spychała.